قوانین و اساسنامه

جهت خرید و استفاده از نرم افزار حتما باید با قوانین زیر توافق کامل داشته باشید

 

قوانین نصب نرم افزار بر روی گوشی و تبلت

 

قانون شماره 1) استفاده از این نرم افزار فقط جهت مانیتورینگ، کنترل و مکان یابی دقیق افراد خانواده یا دوستانتان می باشد و استفاده های غیر قانونی از نرم افزار به عهده شخص خریدار است.

قانون شماره 2) تنها والدین مجاز به کنترلموقعیت مکانی و مانیتورینگ دستگاه فرزند زیر ۱۸ سال خود می باشند.

قانون شماره 3) فقط سرپرست افراد سالخورده ضمن دادن آگاهی به فرد، مجاز به راه اندازی سرویس در مورد وی می باشد.

قانون شماره 4) مسئولیت هرگونه سوء استفاده از برنامه و تخلف در نحوه استفاده از آن به عهده کاربر می باشد و مسئولین سایت هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست و خلاف قانون جمهوری اسلامی ایران ندارند.

قانون شماره 5) اگر چنانچه به هر دلیل و بدون اطلاع و رضایت شما، نرم افزار و اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد سایتمسئولیتی در خصوص این اتفاقات بعهده نخواهد داشت.

قانون شماره 6) اطلاعات محرمانه پنل کاربری خود را نظیر نام کاربری و کلمه عبور خود را هرگز در اختیار سایرین قرار ندهید، زیرا مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده خریدار می باشد، لذا سامانه هیچ گونه دسترسی به حساب کاربری و نسخه

های خریداری شده شما ندارد.

قانون شماره 7) تیم پشتیبانی فنی هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم انتقال اطلاعات به پنل شما در مواقع ضروری و مواردی همچون عدم اتصال دستگاه به اینترنت و اختلات مخابراتی و سرور نرم افزار ندارد.

قانون شماره 8) تیم پشتیبانی سایت، سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه می نماید و در مورد نصب نشدن نرم افزار بر روی دستگاه، قطع شدن خدمات سایت، بروز نبودن برنامه های گوگل پلی دستگاه

خریدار، رفع اشکالات و یا تطابق آن ها با نیازهای شما هیچ گونه تعهدی ندارد.

قانون شماره 9) مسئولین سایت می توانند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهند. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه با این قرارداد مخالفت داشته باشید، قبل از خرید انصراف و بعد از خرید،

بدون بازگشت مبلغ پرداختی می توانید از استفاده نرم افزار صرف نظر نمایید.

قانون شماره 10) بعد از پرداخت مبلغ و دریافت نرم افزار به هیچ وجه ممکن مبلغی عودت نمی شود . قبل از خرید ( حتما ) با مشاورین ما تماس بگیرید.

قانون شماره 11) این نرم افزار را می توان بر روی هر دستگاه موبایل و تبلت هوشمند نصب و آن را بصورت کاملا مخفی کنترل کرد. جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو و متخلف از این نرم افزار، از نرم افزارهای ضد جاسوسی استفاده

نمایید و در صورت مشاهده نصب غیرقانونی برنامه بر روی دستگاه خود ، مراتب را سریعا به مراجع قانونی گزارش دهید.

قانون شماره 12) خدمات پشتیبانی فقط شامل آموزش نصب و راه اندازی و رفع برخی از اشکالات نرم افزاری می باشد و به هیچ عنوان شامل تغییرات نرم افزاری چون : (تغییر نام، تغییر آیکون و اطلاعات داخلی نرم افزار و غیره ...) نمی شود.

قانون شماره 13) هزینه هرگونه خدمات حضوری از قبیل ( ایاب و ذهاب جهت مراجعه به محل کار یا منزل خریدار ، نصب و آموزش استفاده حضوری ، برطرف کردن اشکالات داخلی دستگاه و غیره ... ) شامل هزینه جدا از نرم افزار می باشد.

قانون شماره 14) سامانه نظارت آزاد هیچ گونه تعهدی در خصوص حذف شدن نرم افزار از دستگاه ، به اشتراک گذاری فایل نصبی، نداشتن کد پشتیبانی و دیگر موارد ندارد.

قانون شماره 15)   خرید از سامانه و استفاده از نرم افزار و سرویس آن به معنی مطالعه کامل قوانین و موافقت با آنهاست

با تقدیم و احترامات فراوان و آرزوی موفقیت روز افزون شما

تیم راهبری و پشتیبانی سایت نظارت آزاد