قوانین سامانه نظارت آزاد

خریدار گرامی

لطفا قبل از هرگونه خرید از سامانه نظارت آزاد، قوانین را بصورت کامل مطالعه نمایید و در صورت موافقت با تمام قوانین سایت اقدام به خرید محصولات نمایید

خرید از سامانه نظارت آزاد به معنای مطالعه کامل قوانین و موافقت کامل شما می باشد

ضمن تشکر از انتخاب سامانه نظارت آزاد

از آنجا که استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهای فروشی این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین می باشد.
لطفا تمام قوانین را بصورت کامل و با دقت فراوان مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید و دانلود محصولات نمایید.

ایجاب و قبول قوانین جهت قبول و خرید از سامانه :
ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است اقدام به سفارش و خرید محصولات نماید.

قوانین استفاده از سامانه نظارت آزاد Tracker Free :
برای استفاده از سامانه نظارت آزاد قوانین و شرایطی در نظر گرفته شده که این قوانین، توافق نامه ای میان ما و شما خوهد بود، لذا با توجه به اهمیت رعایت هریک از آنها، انتظار می رود متن ذیل را به دقت مطالعه نمایید.
کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.


بند اول - موارد کاربرد

الف - این سامانه یک سرویس عمومی می باشد که با تأیید کاربر در اختیار وی قرار می گیرد و صرفاً جهت مدیریت فرزندان و دیگر افراد خانواده و در زمینه فرهنگ سازی و آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

ب - موارد کاربرد این سرویس تنها جهت مدیریت عمکلرد فرزندان در محیط بیرون از کانون گرم خانواده می باشد که هدف آن پیشگیری از آسیب های احتمالی به این عزیزان، خصوصاً در مکان های اجتماعی شهر می باشد.


بند دوم - شرایط استفاده

الف - رضایت کامل شخصی که این سامانه بر روی دستگاه وی نصب می شود .

ب - برای نصب سامانه به منظور مراقبت از افراد زیر 18 سال، در صورتیکه به سن قانونی نرسیده باشند، والدین وی می توانند سامانه را بر روی دستگاه او نصب و راه اندازی کنند.

ج - توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که هر نسخه خریداری شده از سامانه، فقط بر روی همان تعداد کاربری دستگاه قابل نصب وفعالسازی خواهد بود و امکان انتقال آن به دوستان و دستگاه های دیگر نیز وجود نخواهد داشت.

د - فقط سرپرست یا سرپرستان افراد سالخورده می توانند پس از آگاهی دادن به فرد، هریک از سرویس های سامانه را برای وی راه اندازی نمایند.


بند سوم - امنیت حریم خصوصی

الف - چنانچه بعد از خرید و راه اندازی سامانه همیار کنترل بر روی دستگاه ها و ایجاد حساب کاربری شخصی اگر به دلیل سهل انگاری فرد در حفظ اطلاعات مربوط به پنل کاربری ، اطلاعات شما توسط شخص ثالثی مورد سوء استفاده قرار گیرد ، سامانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

ب - در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید، سامانه نظارت آزاد هیچ گونه تعهدی نصبت به بازیابی ایمیل و رمز عبور به کاربران را ندارد. پس به هنگام ثبت نام از ایمیلی مطمئن و معتبر استفاده نمائید، چراکه در غیر این صورت، سامانه نظارت آزاد مسئولیتی در قبال بازیابی کلمه عبور شما به واسطه ایمیل سایرین و یا به طریق دیگر نخواهد داشت.

ج - توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرایند ثبت نام، دسترسی به پنل و اطلاعات شما تنها منوط به داشتن کلمه عبوری خواهد بود که در زمان ثبت نام برای خود انتخاب کرده اید، از این رو در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید ، ضمناً دقت داشته باشید این کلمه عبور تنها توسط ایمیلی که به هنگام ثبت نام، ثبت کرده اید قابل بازیابی خواهد بود.


بند چهارم - مقابله با تخلفات

الف - اطلاعات محرمانه پنل کاربری، نظیر نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار سایرین قرار ندهید چون مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد.

ب - مسئولیت هرگونه سوء استفاده از برنامه و تخلف در نحوه استفاده از آن به عهده کاربر می باشد و سامانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ندارد.


بند پنجم - خدمات و سرویس رسانی

الف - از آنجایی که اطلاعات مربوط به موقعیت و هویت گوشی شما و یا فرزندانتان توسط اینترنت به پنل کاربری انتقال می یابد، لازم است که جهت انتقال مستمر اطلاعات دستگاه به پنل کاربری حتما اینترنت دستگاه فعال باشد، لذا سامانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم انتقال اطلاعات به پنل کاربری شما در مواردی همچون عدم اتصال دستگاه به اینترنت و اختلالات مخابراتی و عدم نصب صحیح نرم افزار را ندارد.

ب - درصورتی که به هر دلیل موفق به نصب سامانه بر روی دستگاه خود نشدید می توانید از خدمات نصب و راه اندازی حضوری و یا  از راه دور توسط تیم پشتیبانی استفاده کنید که هزینه آن طبق تعرفه های تعیین شده، محاسبه و دریافت می گردد.

ج - حداکثر بازه زمانی نگه داری اطلاعات بروی سامانه 3 ماه می باشد ، و به صورت دوره ای هر سه ماه یکبار اطلاعات از روی سیستم حذف خواهد شد. جهت جلوگیری از حذف شدن اطلاعات با بهره گیری از بخش دانلود پشتیبان از گزارشات فایل پشتیبان تهیه نموده و بر روی کامپیوتر شخصی خود از آنها نگهداری کنید.


 

بند ششم - شرایط پایان دادن به سرویس

الف - سامانه نظارت آزاد Tracker Free می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر زمان تغییر دهد. متن توافقنامه همواره بر روی وب سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفتی داشته باشید می توانید از عضویت در این وب سایت انصراف دهید.

ب - سامانه نظارت آزاد سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه می نماید و در مورد بلد نبودن شخص در خصوص نصب نرم افزار، نصب نشدن نرم افزار بر روی دستگاه، قطع شدن خدمات سایت، بروز نبودن برنامه های گوگل پلی دستگاه خریدار، رفع اشکالات و یا تطابق آن ها با نیازهای شما هیچ گونه تعهدی ندارد.

ج -چنانچه از عملکرد نرم افزار هیچ گونه رضایتی نداشته باشید مبلغ پرداختی شما 7 روز بعد از درخواست به حساب شما عودت می گردد. لطفا هنگام درخواست شماره کارت بانکی خود را جهت عودت و شماره پرداخت خرید خود را جهت تایید ارسال نمایید.

ه - خرید از سامانه و استفاده از سرویس های آن به معنی مطالعه کامل قوانین و موافقت با آنهاست.